Mesiho žížalí čaj 10 litrů - Přírodní organické hnojivo 100% nature - recyklovaný obal + dárek zdarma osivo Planta Naturalis

Nejvýhodnější  koupě na našem e-shopu.

 

Univerzální 100% přírodní organické hnojivo 10 litrů + osivo Planta Naturalis

( pomocná půdní látka z vermikompostu - BIO stimulant )

Certifikováno pro ekologické zemědělství, vhodné pro BIO pěstitele.

Pro použití v celé době vegetačního období.

Obsahuje prospěšné mikroorganizmy, enzymy a půdní bakterie. 

Podporuje krásný a zdravý růst rostlin.

Vhodné pro jarní, sezonní i podzimní hnojení. 

Půdní kondicionér pro regenerativní zemědělství.

Aktivátor kompostu pro rychlejší bakteriální procesy rozkladu organické hmoty.

Produkt v již použitém řádně vymytém obalu.

Skladem
Kód: 66
998 Kč / ks 99,80 Kč / 1 l
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 12 kg
5+5+d+c
Tip
ZDARMAZDARMA

 

Detailní popis produktu: Výhodné balení, obsahující dva  již použité kanystry nebo obal 2 jakosti + osivo Planta Naturalis

Výluh z vermikompostu s obsahem půdních bakterií, enzymů a přírodních probiotických látek podporujících obnovu života v půdě.

 

Zdravá výživa pro rostliny i půdu: Výluh ze zelených vermikompostérů plných života ( náš unikátní proces výroby žížalího čaje s kterým jsme přišli jako první výrobci na trh s přírodními hnojivy ) obsahuje huminové kyseliny, probiotika, enzymy a půdní bakterie které jsou prospěšně jak pro rostliny tak pro život v půdě ( pěstujeme zdravou půdu pro zdravé rostliny ). Aplikace má pozitivní vliv jak na rostliny tak na půdu v které se rostliny pěstují. Zlepšení příjmu živin rostlinou podpoří celkový růst, vývoj a zdravý rostlin, podpoří vyšší výnosy a kvalitnější plody, podpoří se vitalita rostlin a zvýší se přirozená obranyschopnost rostlin proti abiotickým stresům.

 

Ekologické hnojení současnosti i budoucnosti: Pomocná půdní látka je přírodním bio stimulantem ( hnojivem ) které je vyrobeno pouze z přírodních složek a má pozitivní vliv na životní prostředí . Není škodlivý pro hmyz ani další živočichy které se běžně vyskytují v přírodě. Používání Mesiho žížalího čaje přispíváte k obnově života v půdě a celkové regeneraci půdního ekosystému. Tím přispíváte ke snižování oxidu uhličitého v atmosféře, chráníte vodní zdroje a obnovujete život kolem Vás.

 

Zlepšení půdní struktury: Organická hmota kterou produkt obsahuje má schopnosti lépe zadržovat vodu v krajině, zvýší se propustnost vzduchu ke kořenům, tak se vytvoří příznivé prostředí pro zdravý růst rostlin a mikroorganizmů.

 

Jednoduchá aplikace: Přípravek se snadno aplikuje buď zálivkou ( dlouhodobý účinek ) nebo postřikem ( rychlý účinek ), případně celoplošně do půdy při podzimním nebo jarním hnojení jako celoplošná aktivace půdního ekosystému.

 

Snížení negativních dopadů na životní prostředí: Používání přírodních hnojiv má prokazatelný pozitivní vliv na životní prostředí a celkové zdraví společnosti.

 

Použití: Univerzální použití pro venkovní pěstování téměř všech druhů rostlin.

Vhodné pro okrasné rostliny venkovní i v truhlících, plodovou zeleninu, chmelnice, vinice, jablečné sady, jahodárny ,borůvkové farmy .... 

pro okrasné stromy i keře a pro zemědělskou rostlinnou výrobu.

 

Dávkování: Zálivka 20 ml na 1 litr vody ( dešťové , studniční nebo pramenité v případě použití vody z vodovodního řádu doporučujeme vodu nechat odstát do druhého dne a poté připravit zálivku nebo postřik ).

Postřik 10 ml na 1 litr vody.

 

Vydatnost: Jeden litr vystačí až na 100 litrů postřiku nebo 50 litrů zálivky.

 

Skladování: Uchovávejte v chladu a temnu

 

Dárek zdarma

Louka pro motýli: 51 druhů lučních květin a 11 druhů lučních trav.

Založení květnaté louky pro vývoj a výživu motýlů vychází z nároků na dostatek potravy pro housenky i dospělce. Kompromisem mezi sečením a spustnutím louky bez sekání je ponechání části louky neposečené od konce července jednoho roku do roku následujícího. Potom tento porost posekat a nechat sousední kus porostu opět neposečený přes celý rok. Tak se zachová pestrost louky a zároveň možnost, aby hmyz dokončil svůj vývoj a přezimoval.

Stanoviště: slunce i polostín, střední vláhové poměry i slabě vlhčí nebo sušší místa

Vytrvalost: vytrvalá květnatá louka

 

Luční květy: 35 druhů lučních květin.

Toto osivo tvoří pouze semena lučních květin. Neobsahuje žádné traviny. Je vhodné především na dosévání méně pestrých luk a mezerovitých trávníků. Protože přírodní luční květiny mají pomalý počáteční vývoj a jsou konkurenčně méně zdatné než trávy, je třeba dosévat jen na holá místa nebo do rozhrabaných krtin. Dosévat lze postupně během celého roku, nejlepší je ale brzké jaro. První květy z dosevu se objevují ve druhém roce. Plošný výsev do zapojeného trávníku bývá méně úspěšný. Stávající travní drn je třeba mechanicky narušit a osivo zapravit mělce do země. Následně je třeba obrostlý porost včas posekat, aby tolik nekonkuroval vzcházejícím semenáčkům. Tuto luční směs lze na holé půdě použít i pro založení velmi pestrého porostu bez trav, trávy se postupně objeví samovolně.

Stanoviště: slunné i mírně vlhké nebo suché, na půdu a klima nenáročné

Vytrvalost: vytrvalé

 

 

Objednejte si Mesiho žížalí čaj s osivem Planta Naturalis ještě dnes a vkročte do světa zdravého - udržitelného a ekologického pěstování.

Nákupem u nás v e-shopu nad 949 Kč zároveň přispějete na dobrou věc , více zde:  náš projekt.

Zasíláme v již použitém přepravním obalu, tím se snažíme zmírnit negativní dopad na životní prostředí.

Varování: Není určeno k pití, je určeno pro rostliny viz. návod k použití !

 

Znovupoužitím zmírňujeme uhlíkovou stopu a tím šetříme životní prostředí.

Obal může vykazovat mírné známky povrchového opotřebení.

Zasíláme v již použitém, řádně vymytém obalu.

 

 

 

MESIHO ŽÍŽALÍ ČAJ

Mesiho žížalí čaj je kapalný přírodní výluh z vermikompostu kalifornských žížal, které ho při trávení nasytí mikroorganismy a enzymy. Ty pak využívá rostlina ke správnému růstu. Navíc obsahuje prospěšné půdní bakterie a probiotika které mají pozitivní vliv pro regeneraci půdy a obnovu života v půdě.

 

  • zlepšuje vlastnosti půdy a obohacuje ji o živiny
  • zlepšuje schopnost půdy zadržovat vodu
  • zlepšuje odolnost rostlin proti stresům
  • zlepšuje sytost barev, chuť a vůni plodů, květů i listů
  • zvyšuje množství vitamínů a minerálů v plodinách
  • stimuluje biologický život v půdě
  • příznivě působí na vývoj kořenů
  • regeneruje půdní ekosystém ( podporuje vitalitu )
  • zabraňuje degradaci ( dehumifikaci ) půdy
Zpět do obchodu